×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Среда, 24 апреля 2019 18:50

У Держреєстрі підрахували, скільки виборців не голосували за власним бажаннямЗагальна кількість виборців в Україні налічує 35 млн 566 тисяч 121 особу, і, якщо виходити з цієї цифри, під час повторного голосування на чергових виборах Президента України Володимира Зеленського підтримали 38% українців, Петра Порошенка — 13%.


Відповідну електоральну графіку опублікував керівник Служби розпорядника Державного реєстру виборців Олександр Стельмах на своїй сторінці у .


“Загальна кількість виборців за даними Державного реєстру виборців становить 35 566 121. Якщо взяти цю кількість за 100 відсотків, маємо таке”, – зазначив він під діаграмою.


Згідно з даними діаграми, від загальної кількості виборців голосували за Володимира Зеленського 38%, за Петра Порошенка — 13%.


Не голосували на президентських виборах за власним бажанням 32% виборців, не голосували у зв’язку з окупацією РФ — 13%, не голосували через штамп “вибув” у паспорті — 3%, зіпсовані бюлетені — 1%.


Як повідомлялося, в Україні 21 квітня проводилося повторне голосування на чергових виборах президента.


За даними 100% електронних протоколів, перемогу на президентських виборах здобув Володимир Зеленський, за якого свої голоси віддали 73,22% виборців, які прийшли на виборчі дільниці.


Явка виборців становила 62,07%. Загалом участь у голосуванні взяли 18 млн 491 тисяча 840 виборців.


Президентські вибори не організовуватимуться і не проводитимуться на території анексованого Криму та у 12 із 21 виборчих округів Донецької області й у 6 округах із 11 в Луганській області.


Як повідомлялося, Гройсман заявив, що сформує нову політичну силу для участі в парламентських виборах.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.news/u-derzhreiestri-pidrakhuvaly-skil-ky-vybortsiv-ne-holosuvaly-za-vlasnym-bazhanniam/”

Другие материалы в этой категории: Экс-главе Карелии предложили срок за сувениры »

Оставить комментарий

Разное