×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Вторник, 13 августа 2019 19:41

Постпред Зеленського по АРК відреагував на ідею кримняшів домовлятися про дніпровську воду

Про це представник президента України в АРК Антон написав на Facebook, передає Depo.ua.

"Не може вважатися правомірним і легітимним так зване "Постоянное Представительство Республики Крым при Президенте РФ". Оскільки Крим — це територія України, то правомірним і легітимним органом є Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим, яке очолює Постійний Представник Президента України в АРК", — зазначив Кориневич.

Також він додав: "Не можуть вважатися правомірними і легітимними так звані "силові" органи РФ у Криму (поліція, ФСБ, прокуратура тощо). Оскільки Крим — це Україна, то правомірними і легітимними органами є Прокуратура Автономної Республіки Крим, Головне управління Національної поліції України в АР Крим, Головне управління СБУ в Автономній Республіці Крим".

Тому, за словами постпреда президента України в АРК, "не є правомірними і легітимними всі так звані "органи державної влади", створені державою-окупантом в Криму".

Нагадаймо, "влада" окупаційної Республіки Крим має намір звернутися до керівництва Росії з проханням ініціювати переговорний процес з Україною щодо пропуску на півострів вод річки Дніпро, яка бере свій витік на Росії.Джерело статті: “https://www.depo.ua/ukr/politics/postpred-zelenskogo-po-ark-vidreaguvav-na-ideyu-krimnyashiv-domovlyatisya-pro-dniprovsku-vodu-201908131011628”

Другие материалы в этой категории: В Сети показали внешний вид будущего iPhone XI »

Оставить комментарий

Разное