×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Среда, 09 октября 2019 21:33

Екс-заступник голови МінВОТ Гримчак залишився під вартоюПечерський районний суд Києва продовжив запобіжний захід колишньому заступнику міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрію Гримчаку.

Об этом сообщает http://it-sg.net


Про це повідомила в фейсбуці його дружина, передає lb.ua.


Гримчака заарештували в серпні на два місяці з можливістю вийти під заставу 6 млн гривень, прокуратура клопотала про продовження арешту ще на місяць.


Колишньому заступнику міністра і його швагру Ігору Овіденку закидають заволодіння значною сумою грошей обманним шляхом.


Слідство встановило, що представник інтересів одного з ТОВ розповів Гримчаку про проблему, вирішення якої відноситься до сфери компетенції судової гілки влади.


Гримчак нібито заявив, що за грошову винагороду в розмірі 100 тис. доларів США, використовуючи свої зв’язки, зможе забезпечити прийняття необхідного судового рішення. За словами чиновника, він нібито повинен був звернутися до заступника генерального прокурора, щоб той вплинув на голову Касаційного цивільного суду (у складі Верховного Суду), який, в свою чергу, міг би вплинути на суддів цього ж суду.


В ході переговорів сторони домовилися про суму в 80 тис. доларів.


Першу частину грошей в розмірі 50 тис. доларів Гримчак і його помічник поділили між собою. Решта 30 тис. доларів були передані ним 14 серпня.


Під час ще однієї розмови з Гримчаком представник ТОВ розповів йому про проходження складної процедури узгодження дозвільних документів на будівельні роботи на земельних ділянках в Києві, які належать до пам’яток культурної спадщини. Заступник міністра і тут запропонував свої послуги, оцінивши їх в 1 млн доларів.


Ці гроші нібито повинні були бути розподілені між керівниками і посадовими особами Міністерства культури, Міністерства юстиції, Українського державного інституту культурної спадщини, Київської міської державної адміністрації та інші.


14 серпня Гримчак і Овіденко отримали по цьому епізоду 450 тис. доларів.


Під час отримання грошей їх затримали.


«Аргумент»


Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/eks-zastupnik-golovi-m-nvot-grimchak-zalishivsya-p-d-vartoyu”

Другие материалы в этой категории: В Сети показали внешний вид будущего iPhone XI »

Оставить комментарий

Разное