×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Понедельник, 15 апреля 2019 11:17

США стурбовані вироком «українським диверсантам» у Криму

США стурбовані вироком «суду» в окупованому Севастополі, який несправедливо засудив до 14 років ув’язнення співробітників кримського аналітичного центру «Номос» Володимира Дудку та Олексія Бессарабова.


Про це заявив тимчасовий повірений у справах США при ОБСЄ Гаррі Кеміан під час засідання Постійної ради ОБСЄ у Відні, повідомляє «Укрінформ».


«Сполучені Штати залишаються стурбованими з приводу несправедливого ув’язнення зростаючої кількості жителів Криму та інших українців. 4 квітня так званий суд міста Севастополя засудив до 14 років ув’язнення двох членів базованого у Севастополі аналітичного центру Володимира Дудку та Олексія Бессарабова за сумнівними обвинуваченнями у «підривній діяльності», – сказав він.


Крім того, Кеміан зазначив, що американська сторона продовжує слідкувати за справою 24 кримськотатарських активістів, які були арештовані за обвинуваченням у тероризмі під час рейдів 27-28 квітня.


«За словами спостерігачів неурядових організацій, це був найбільш масовий арешт з початку російської окупації. І ми переконані, що це був акт розправи за активність руху «Кримської солідарності». Через два тижні після арештів та відправлення до Росії, лише четверо з цих осіб отримали доступ до адвокатів. Крім того, згідно з повідомленнями, щонайменше троє з активістів були жорстоко побиті. Ми закликаємо Росію звільнити усіх українців, яких вона незаконно ув’язнила», – заявив очільник місії США при ОБСЄ.


Окремо він нагадав, що Сполучені штати вимагають негайного звільнення захоплених Росією у листопаді минулого року українських моряків та кораблів поблизу Керченської протоки.


Читайте більше новин на тему: окупований Крим


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/04/15/ssha_sturbovani_vyrokom_ukrainskym_dyversantam_u_krymu_1552213”

Другие материалы в этой категории: Nord Stream обогнул конкурентов »

Оставить комментарий

Разное