×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Вторник, 13 августа 2019 13:06

У Львові стартував табір із бойових мистецтв для дітей

У школі Будокан стартував літній табір східних мов і бойових мистецтв. Тут діти вправляються у айкідо і в японській та англійській мовах.

З айкідо деякі учасники знайомі уже кілька років. Дехто ж лише робить перші кроки цим спортивним шляхом. Тож на тренуваннях починають із азів. Аби втримати увагу дітей, завдання динамічно змінюють. Не зациклюючись на одній вправі. Тренер Ольга Козловська (володарка 4 дану з айкідо йосінкан) зазначає: «Дітям треба давати такі завдання, які вони не виконували. Але водночас вони повинні розуміти, що можуть це зробити. Тобто це така тонка грань між «я це ще не вмію» і «я це зможу».

Займатися айкідо радять уже із п’яти-шестирічного віку. Кажуть: завдяки тренуванням дитина стає дисциплінованою та впевненою у собі. Але водночас вміє дослухатися до думки інших і працювати в команді. 9-річна учасниця табору Вікторія Фігель каже: «З айкідо ти вже не будеш беззахисною людиною».

А ще спорт здатен скласти конкуренцію ґаджетам під час канікул. Учасник табору Олександр Горейко ділиться враженнями: «Мені подобаються всі частини тренування: розминка, а також головні вправи. В залі ти отримуєш фізичні навантаження, а за комп’ютером тільки псуєш собі зір».

Також літній табір має культурну складову. Куратор Оксана Монастирська розповідає: «Діти малюють суміє (японський живопис тушшю), роблять орігамі, мотанки. Також підемо на екскурсію за лаштунки Оперного театру».

Ще один акцент – на вивченні мов – англійської та японської. Триватиме табір у Будокані до неділі, 18 серпня.Джерело статті: “https://zaxid.net/u_lvovi_startuvav_tabir_iz_boyovih_mistetstv_dlya_ditey_n1487142”

Другие материалы в этой категории: Nord Stream обогнул конкурентов »

Оставить комментарий

Разное