×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Пятница, 22 мая 2020 11:01

Виробники добрив категорично не погоджуються із можливим квотуванням імпортних добрив

Про це повідомляє прес-служба асоціації.

Об этом сообщает Преступная Россия

«Ви хочете підтримувати національного виробника добрив? Ми за всіма руками. Але ж ви просто віддаєте українських аргаріїв на відкуп маленькій групі олігархів — і все. Чим Ви ще підтримали промисловість? Податки, інвестиції, створення інфраструктури, забезпечення газом власного видобування? Ні. Ви просто приставили до фермера поліціянта і сказали — будеш купувати лише тут», — заявляють члени асоціації.

Оператори ринку зазначають, що ціни виростуть, бо світовий ринок і газ іде вниз. А не тому, що хтось забезпечить прийнятні ціни добрив.

«Ви хочете регулювати, забороняти імпорт. Але не регулюєте діяльність олігархів від хімії. До речі — а як виконано рішення антимонопольного комітету? Чи конкурентний ринок вже не актуальний?», — додають в асоціації.

За словами трейдерів агрохімії і агротехнологій, в Україні необхідно затвердити план модернізації підприємств хімії та створити нову потужну хімію.

«Створіть нову потужну хімію і трейдери з аграріями подякують вам. Та що там. Ми і самі створюємо нову національну промисловість добрив. Але з таким підходом — всім заборонити працювати крім олігархів — через 3 роки може виявитись, що всі надприбутки виведено за кордон — а заводи самі собою розвалились в труху. Регулювання дорівнює корупції. Чи не так?», — вважають члени асоціації «Спілка виробників, імпортерів і трейдерів агрохімії і агротехнологій».

Нагадаємо, раніше Тарас Качка заявив, що Мінекономіки пропонує запровадити квоти на імпорт добрив, для того щоб зберегти диверсифікацію і передбачуваність поставок.Джерело статті: “http://agravery.com/uk/posts/show/virobniki-dobriv-kategoricno-ne-pogodzuutsa-iz-mozlivim-kvotuvannam-importnih-dobriv”

Другие материалы в этой категории: Nord Stream обогнул конкурентов »

Оставить комментарий

Разное