×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Понедельник, 15 апреля 2019 13:34

Кіровоградщина буде розробляти регіональний план поводження з відходами


У рамках розробки регіонального плану поводження з відходами розглядатимуть можливість будівництва сміттєпереробного заводу на території Кіровоградської області.

iduSNsxeWSD5H55HUPGT

Про це сьогодні, 15 квітня, під час апаратної наради в облдержадмінстрації повідомив директор департаменту екології та природних ресурсів ОДА Олександр Ковтунов.

- Стратегією національного плану поводження з твердими побутовими відходами передбачено будівництво сміттєпереробних заводів в областях. Саме над цим зараз ми будемо працювати при розробці нашого регіонального плану поводження з відходами. Плануємо до цієї роботи залучити науковців і бізнес, аби визначитися з логістикою і технологіями переробки, які ми будемо застосовувати на території області, — каже Олександр Ковтунов

Відзначимо, що розробка регіонального плану управління відходами дозволить визначати потребу області про створення нової інфраструктури з переробки, утилізації та видалення відходів. Це передбачено Національною стратегією управління відходами в Україні до 2030 року та Національним планом управління відходами.

- Область має два роки, щоб розробити регіональний план поводження з відходами, — відзначив директор департаменту екології та природних ресурсів ОДА.


Джерело статті: “https://gre4ka.info/suspilstvo/51595-kirovohradshchyna-bude-rozrobliaty-rehionalnyi-plan-povodzhennia-z-vidkhodamy”

Оставить комментарий

Разное