×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Суббота, 24 октября 2020 01:40

Гордон назвав Пальчевського діючим офіцером спецслужб Росії - відео

Журналіст Дмитро Гордон вважає, що Пальчевський не агент, а "діючий офіцер спецслужб Російської Федерації".

Об этом сообщает Министерство правды


Про це Дмитро Гордон заявив у своєму відеоблозі, передає "24 канал".


Він також спростував інформацію, що Пальчевський — "російський агент".


"Мені доводиться чути часто, що Андрій Пальчевський є агентом спецслужб Російської Федерації. І я хочу дати гнівну одповідь людям, які ці чутки розпускають. Тому що у мене є думка моя, мені так здається: Андрій Пальчевський є не агентом спецслужб Російської Федерації, а діючим офіцером спецслужб Російської Федерації", — зазначив Гордон.


Журналіст акцентував увагу на тривалому характері роботи Пальчевського в Україні.


"Насправді це кошмар, коли на протязі довгого часу людина, котра закінчила базовий інститут ГРУ Радянського союзу, Головне розвідувальне управління ГРУ Генштабу ЗС СРСР, довгий час жив в Росії і займався там політичною діяльністю, який їздив в спеціальні військові відрядження в Лаос і інші країни за завданням очевидно ГРУ Генштабу ЗС РФ ... ця людина спокійно веде агітацію в мери Києва, ніким не перевіряється і ніяких розслідувань із цього приводу з боку воюючої з Росією держави як і раніше немає ", — заявив Гордон.


Він нагадав, що ЗМІ опублікували докази наявності у Пальчевського російського громадянства.


"Я також хочу сказати, що по гарячих слідах народний депутат України Андрій Кіт звернувся в СБУ у зв’язку з інформацією про російське громадянство Пальчевського", — резюмував Дмитро Гордон.Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/elections/2020-10-23/gordon-nazval-palchevskogo-deystvuyuschim-ofitserom-spetsslujb-rossii---video/212720”

Оставить комментарий

Разное