×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Пятница, 26 апреля 2019 04:25

У Зеленського підготували фатальний законопроект! «Оскаржать скандальне рішення минулої влади!»Команда Володимира Зеленського планує відновити відповідальність за незаконне збагачення.


Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу новообраного президента. Там розповіли, що це питання Володимир Зеленський обговорив 25 квітня під час зустрічі з міністром закордонних справ Литви Лінасом Лінкявічусом.


В ході розмови литовський міністр запропонував допомогу у впровадженні в Україні реформ у сфері боротьби з корупцією. За його словами, Захід особливо уважно стежить за цим процесом в нашій країні.


«Скасування кримінальної відповідальності за незаконне збагачення суперечить зобов’язанням України перед Євросоюзом», – підкреслив міністр.


При цьому Зеленський заявив, що «його командою розроблено відповідний законопроект, який відновить відповідальність за незаконне збагачення».


Крім того, він звернувся до міністра з проханням посприяти створенню міжнародної медіа-організації, яка здійснювала б мовлення на окупованих територіях, надаючи місцевим жителям доступ до проукраїнському контенту.


Варто відзначити, що стаття 368-2 Кримінального кодексу України (незаконне збагачення) була визнана Конституційним судом неконституційною 26 лютого. Це рішення викликало справжній скандал як в Україні, так і за її межами.


Нагадаймо, раніше ми повідомляли про те, що в команді Володимира Зеленського розповіли про податкову реформу, яку планують втілити в життя.Період економічної кризи і несприятливої ​​атмосфери для бізнесу – не час для закручування гайок. Про це заявив радник новообраного президента України Володимира Зеленського з питань економіки, фінансів та оподаткування Данило Гетманцев.


Джерело


Джерело статті: “http://www.divannaya-sotnya.com/u-zelenskogo-pidgotuvali-fatalnij-zakonoproekt-oskarzhat-skandalne-rishennya-minuloї-vladi/”

Оставить комментарий

Разное