×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Понедельник, 01 июня 2020 19:00

Facebook виділить $10 млн на боротьбу з расовою несправедливістю

Цукерберг: Facebook має більше піклуватися про безпеку людей і гарантувати неупередженість

Facebook виділяє $10 млн організаціям, які працюють над питаннями расового правосуддя. Про це повідомив засновник соцмережі Марк Цукерберг на своїй сторінці у Facebook.

Об этом сообщает Компромат

"Організації, які борються за справедливість, теж потребують фінансування, тому Facebook виділяє додаткові $10 млн групам, які займаються питаннями расового правосуддя. Ми працюємо з нашими консультантами з цивільних прав, щоб вибрати організації на місцевому та національному рівнях, які спроможні найефективніше використовувати ці кошти", – заявив Цукерберг.

За його словами, він і його дружина Прісцилла Чан особисто докладають зусиль до поліпшення системи кримінального правосуддя, де расизм найбільше вкоренився.

"Чан Цукерберг щорічно інвестує $40 млн в організації, які працюють над подоланням расової несправедливості", – додав він.

Цукерберг зазначив, що соцмережа Facebook має робити більше, щоб підтримувати рівність і безпеку для спільноти афроамериканців.

"Хай як важко не було б на це дивитися, я вдячний, що [одна зі свідків інциденту] Дарнелла Фрейзер опублікувала у Facebook своє відео вбивства Джорджа Флойда, тому що всім нам потрібно було це побачити. Нам потрібно знати ім’я Джорджа Флойда. Але зрозуміло, що Facebook має більше дбати про безпеку людей і гарантувати неупередженість", – підкреслив засновник соцмережі.


https://www.facebook.com/zuck/posts/10111969612272851

Флойд помер 25 травня після жорсткого затримання поліцейськими. Патрульні підозрювали Флойда в тому, що він розрахувався підробленою 20-доларовою купюрою.

Після смерті чоловіка в Міннеаполісі почалися заворушення.

Демонстранти вийшли на вулиці і почали закидати поліцейські ділянки петардами і пляшками. Під час протестів пограбували магазин, невідомі підпалили кілька промислових і торговельних будинків. Одна людина загинула. Рідні Флойда звернулися до протестувальників із проханням не допускати насильства.

29 травня правоохоронці заарештували поліцейського Дерека Шовіна, який застосував задушливий прийом до Флойда.

Протести спалахнули в усій країні. Комендантську годину запровадили у 25 містах 16 штатів. На територію 12 штатів і округу Колумбія увійшли війська Національної гвардії.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/science/-facebook-vidilit-10-mln-na-borotbu-z-rasovoju-nespravedlivistju-1502406.html”

Оставить комментарий

Разное