×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Вторник, 02 июня 2020 00:45

У Вижницькому районі запрацювали три нових медичних заклади


Одразу три нових сучасних медичних заклади розпочали сьогодні роботу у Вижницькому районі. Це новозбудована амбулаторія загальної практики сімейної медицини у Мілієвому, а також реконструйована амбулаторія у Чорногузах та фельдшерсько-акушерський пункт у селі Багна.
У нових закладах будуть комфортні умови праці для персоналу, просторі холи і кабінети для пацієнтів, сучасне обладнання. У приміщеннях обладнано душові, санвузли, кімнати для відпочинку.
Під час відкриття амбулаторій голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук зазначив, що громади змогли отримати такі гарні нові заклади завдяки реформі децентралізації.

Об этом сообщает Редакция news

На будівництво амбулаторії у Мілієвому із державного бюджету було виділено 4,8 мільйона гривень, із місцевого кошторису Вижницької ОТГ – 535 тисяч гривень. В амбулаторії працюють три сімейних лікаря та три медсестри, є три автомобілі "Рено", які використовують для надання медичних послуг населенню.

На капітальний ремонт фельдшерсько-акушерського пункту у селі Багна Національна служба здоров’я України виділила 295 тисяч гривень, та ще 60 тисяч – на благоустрій.

Амбулаторію у Чорногузах відремонтували за 1,3 мільйона гривень, які надійшли із держбюджету. Також уже найближчим часом для закладу закуплять автомобіль "Рено".

"Ми, з одного боку, боїмося слова "реформи". Бо воно означає "зміни". Але водночас і вже звикли до реформ, які запроваджуються в нашій країні. І завдяки цим реформам, зокрема, в медицині, в адміністративному устрої, ми маємо сучасні амбулаторії, сучасні лікарні, в яких кожен з нас без сумніву отримає високопрофесійну допомогу. А лікарі матимуть гідне їхнього професіоналізму місце роботи", підкреслив голова Чернівецької ОДА.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/bukovina/u-vizhnickomu-rayoni-zapracyuvali-tri-novih-medichnih-zakladi-390011”

Оставить комментарий

Разное