×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Воскресенье, 10 февраля 2019 12:01

Американський адмірал: Росія - це поранений ведмідь, що слабшає і атакує

Адмірал ВМС США Крейг Фоллер
Адмірал ВМС США Крейг Фоллер


«Думаю, від Росії можна чекати чого завгодно», заявив адмірал ФоллерАдмірал ВМС Крейг Фоллер, новий глава об’єднаного командування США у Центральній і Південній Америці, вважає, що Сполучені Штати не повинні виключати військового втручання Росії в ситуацію у Венесуелі.


Про це Фоллер сказав в інтерв’ю «Голосу Америки».


«Думаю, від Росії можна чекати чого завгодно. У нашій стратегії національної оборони особлива увага приділяється суперництву з Росією і Китаєм... Хоча це різні випадки. Китай — зростаюча економічна сила, у якої є законне право на власні бізнес-інтереси по всьому світу ... При цьому вони відмовляються дотримуватися правил гри... Росія, з іншого боку, фактично поранений ведмідь, що слабшає, який пішов в атаку, і я не можу передбачити подальші дії Москви», — сказав адмірал Фоллер.


За його словами, американці «вже побачили, що вони (росіяни) зробили (у Сирії), і нам потрібно бути готовими до того, що це знову може статися у майбутньому».


Фоллер підкреслив, що США наразі «зосереджені на підтримці політичного і дипломатичного вирішення» кризи у Венесуелі.


«Ми займаємося тим, що відбувається прямо зараз — (намагаємося) полегшити страждання людей», — додав адмірал. Він зазначив, що американські військові не втручаються у політику.


«Що стосується довгострокового питання передачі влади — я залишу це політикам і дипломатам, і ми будемо готові надати підтримку, коли нас про це попросять», — зазначив Фоллер.


Додайте «ГЛАВКОМ» в свої обрані джерела ⟶

Джерело статті: “https://glavcom.ua/world/observe/amerikanskiy-admiral-rosiya-ce-poraneniy-vedmid-shcho-slabshaje-i-atakuje-568381.html”

Другие материалы в этой категории: Новый закон о приватизации: восемь новшеств »

Оставить комментарий

Разное