×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Четверг, 25 апреля 2019 20:30

Жителька Ічнянщини за ухиляння від відбування покарання сяде за ґрати

aborto_Ciudad_Juarez-mujeres_carcel_MILIMA20150623_0056_8-710x434

Процесуальними керівниками Ічнянського відділу Прилуцької місцевої прокуратури доведено в суді вину мешканки Ічнянського району за обвинуваченням в ухиленні від відбування покарання у вигляді громадських робіт (ч. 2 ст. 389 КК України).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прокуратура повернула держмайна майже на 33 млн грн

Під час судового розгляду встановлено, що мешканка Ічнянського району протягом січня-березня 2019 року мала відбувати при комунальному підприємстві «Ічнянське ВУЖКГ» призначене їй судом покарання у вигляді громадських робіт строком 100 годин. Однак для відбуття покарання засуджена з’явилася лише три рази та відпрацювала тільки 12 годин. Решту покарання засуджена не відбула без поважних причин, при цьому працівники органу пробації району неодноразово попереджали її про притягнення до кримінальної відповідальності за ухилення від відбування покарання у вигляді громадських робіт.

За ухилення від відбування покарання у вигляді громадських робіт суд призначив обвинуваченій покарання у вигляді арешту на строк 1 місяць 11 днів.

Прокуратура м. Прилуки

Читайте також


    У Чернігові затримали розповсюджувача реклами сайтів з продажу наркотиків (Фото)
    Шестикласник на Чернігівщині вчинив самогубство
    Зі скверу Хмельницького потягнули ковану лавку

Джерело статті: “https://cheline.com.ua/news/crime/zhitelka-ichnyanshhini-za-uhilyannya-vid-vidbuvannya-pokarannya-syade-za-grati-171418”

Другие материалы в этой категории: Новый закон о приватизации: восемь новшеств »

Оставить комментарий

Разное