×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Пятница, 26 апреля 2019 01:34

У Горбачова спростували інформацію щодо шпиталізації


Інформація щодо шпиталізації першого і останнього президента СРСР Михайла Горбачова не відповідає дійсності, колишній радянський лідер не лягав до лікарні, повідомляє РІА Новини з посиланням на коментар керівника прес-служби Горбачова Павла Палажченка.

"Він був сьогодні в офісі, на роботі. Я з ним провів в загальній складності, напевно, дві години", – зазначив Палажченко ввечері 25 квітня.

Глава прес-служби колишнього президента СРСР також зазначив, що Горбачов із самого початку не планував відвідувати 41-й Московський кинофестивать і презентувати там фільм про себе, так як бачив кінокартину Сінгера та Херцога на стадії її створення.

"Те, що він нібито планував там бути і не зміг приїхати за станом здоров’я, – це недостовірна інформація", – заявив Палажченко.

25 квітня співрежисер фільму "Зустріч з Горбачовим" Андре Сінгер заявив, що екс-президента СРСР нібито було шпиталізовано, тому Горбачов не зміг особисто презентувати на 41-му Московському кінофестивалі фільм "Зустріч з Горбачовим".

Півторагодинний фільм, заснований на інтерв’ю Горбачова Херцогу, розповідає про життя і роботу Горбачова на посту президента СРСР.

Михайло Горбачов – лідер СРСР з 1985 по 1991 роки, з 1990 року перший і останній президент Радянського Союзу. Оголосив в СРСР "перебудову", яка стала одним з факторів розпаду СРСР, поряд з економічним відставанням, деградацією КПРС і "парадом суверенітетів" радянських республік. Втратив владу у серпні 1991 року у зв’язку з путчем ГКЧП. "Гекачепістів", у свою чергу, здолав майбутній президент РФ Борис Єльцин. Зараз колишній радянський лідер мешкає в США.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/u-gorbachova-sprostuvali-informaciyu-schodo-shpitalizaciyi-309770_.html”

Другие материалы в этой категории: Новый закон о приватизации: восемь новшеств »

Оставить комментарий

Разное