×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Вторник, 02 июня 2020 06:45

Кадрові перестановки: стало відомо, хто може стати міністром культури

Правляча партія підтримала призначення своїх кандидатів у Кабмін, але поки невідомо, чи підтримають їх кадри інші фракції парламенту

Об этом сообщает Устав Груп

Фракція Слуга народу (СН) вирішила поповнити новими кадрами Кабінет міністрів. Список кандидатур озвучив глава фракції Давид Арахамія на вечірньому засіданні. За інформацією НВ голосування може відбутися в цей четвер.

На порядку три підтримані депутатами кандидатури. Так, міністерство культури і інформаційної політики, яке вже кілька місяців працює під керівництвом в.о., запропонували очолити депутату СН Олександру Ткаченку.

Раніше його називали потенційним кандидатом в мери Києва. У фракції не виключають, що він відмовиться від участі у виборах. Нагадаємо, що Ткаченко до приходу в парламент працював гендиректором холдингу 1+1.

Не обійшлося і без звільнень. Вадима Пристайка, чинного віце-прем’єр-міністра з питань європейської інтеграції, в СН запропонували замінити на Ольгу Стефанишину. На даний момент вона працює генеральним директором Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції. Цю посаду вона отримала ще при п’ятому президентові Петрові Порошенку. Відомо, що самого Пристайка планують призначити послом України у Великобританії, «НВ»

Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/kadrovi-perestanovky-stalo-vidomo-hto-mozhe-staty-ministrom-kultury/”

Другие материалы в этой категории: Новый закон о приватизации: восемь новшеств »

Оставить комментарий

Разное