×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Понедельник, 11 февраля 2019 07:33

Збільшення народжуваності: В Угорщині жінкам обіцяють кредити та скасування податку

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на Reuters.

"Все менше і менше дітей народжується у Європі. Для Заходу відповіддю на цей виклик стає імміграція. На кожну ненароджену дитину припадає одна, яка прибуває в країну, таким чином цифри вирівнюються", — сказав Орбан.

"Але нам не потрібні цифри. Нам потрібні угорські діти", — наголосив він, анонсуючи нову урядову програму.

Нові заходи включають розширені програми кредитування для родин зі щонайменше двома дітьми, щоб допомогти їм у купівлі житла, субсидії на купівлю автомобіля, скасування податку на доходи для жінок, які вирощують чотирьох і більше дітей.

Жінкам до 40 років, які виходять заміж уперше, пропонуватимуть кредит у розмірі 10 мільйонів форинтів ($36). Після народження другої дитини таким жінкам списуватимуть виплату третини позики, а після народження третьої дитини – скасовуватимуть виплату всієї суми кредиту.

За словами аналітика Raiffeisen Bank в Угорщині Жолтана Торока, хоча на перший погляд ці заходи і коштуватимуть десятки мільярдів форинтів, вони не мають спричинити значний дефіцит у бюджеті країни.

Нагадаймо, партія Орбана "Фідес", згідно з останніми опитуваннями, продовжує зберігати лідерство, значно випереджаючи своїх суперників.Джерело статті: “http://www.depo.ua/ukr/svit/zbilshennya-narodzhuvanosti-v-ugorschini-zhinkam-obicyayut-krediti-ta-skasuvannya-podatku-20190211914115”

Оставить комментарий

Разное