×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Четверг, 25 апреля 2019 20:47

У «Самопомочі» не зійшлися в поглядах щодо законопроекту Сироїд

Петро Порошенко скористався неконституційними повноваженнями і вже призначив людей, які приймають рішення не на користь народу України, а на користь конвертерних олігархів.


Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявила народний депутат України Олена Сотник.


Пані Сотник розповіла, що у фракції «Самопоміч» немає єдиної позиції щодо проекту закону щодо Президента, який пропонує Оксана Сироїд, який включає процедуру імпічменту.


«Це ще не законопроект, це наразі тільки текст. Я вважаю, що враховуючи те, що пан Зеленський дав чіткі обіцянки, що він внесе закон про імпічмент і зняття недоторканності з Президента, то якраз він має це робити і він має вносити у парламент», – зазначила народна обраниця.


За її словами, Петро Порошенко, маючи дуже велику фракцію, закріпив для себе багато повноважень у різних законах, які не відповідають Конституції. І, звісно, їх потрібно приводити у відповідність до Конституції, але тут виникає моральна дилема.


«Наприклад, національна комісія щодо енергоринків приймає рішення про розміри тарифів, які впливають на збагачення, наприклад, пана Ахметова. От що з цим робити? Тобто Президент вже скористався неконституційними повноваженнями, а новий Президент Зеленський каже, що це треба якимось чином виправляти», – зауважила Сотник.


Зокрема вона наголосила, що не буде підтримувати жоден із зареєстрованих законопроектів, бо, на її думку, кожен із них направлений на те, щоб зафіксувати неконституційні речення, які вже прийняті Петром Порошенком, і не дати можливості нікому іншому вплинути на них.


«Я вважаю, що рішення парламенту має бути більш комплексним, виваженим і в інтересах людей. Для того, щоб виправити таку ситуацію, треба змінювати її разом із кадровими рішеннями. Тому всі запропоновані законопроекти є нічим іншим, як політичною кон’юнктурою. А позиція Оксани Сироїд якраз направлена на те, щоб пан Зеленський взяв за основу певні норми, які вона розробила, і подав власний законопроект», – вважає Сотник.


Нагадаймо, що голова ВРУ Андрій Парубій під час засідання Погоджувальної ради 22 квітня повідомив, що у планах роботи ВРУ на пленарний тиждень 23-26 квітня – блок питань у сфері безпеки та оборони, щодо депутатської недоторканності та реформування парламенту, а також закон про імпічмент Президента України.Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/04/25/u_samopomochi_ne_ziyshlysya_v_poglyadah_shchodo_zakonoproektu_syroid_1560789”

Оставить комментарий

Разное