×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Вторник, 16 июля 2019 23:57

Заблоковано наймасштабніший канал контрабанди текстилю в історії України – СБУ

СБУ заблокувала контрабанду текстилю

Служба безпеки України заблокувала діяльність угруповання, яке кілька років займалося контрабандою текстилю з Китаю в Україну. Про це повідомив пресцентр СБУ 16 липня.

У СБУ підкреслили, що це був наймасштабніший канал контрабанди товарів широкого споживання в історії України.

"Починаючи із 2016 року, організоване угруповання, до складу якого входили громадяни Китайської Народної Республіки та України, налагодило постачання в нашу країну текстильних товарів. Продукція надходила у морські порти поза митним контролем без сплати відповідних обов’язкових платежів до державного бюджету України", – ідеться в повідомленні.

Потім товар продавали за готівку без оформлення фінансової документації.

"Співробітники СБУ задокументували, що у 2018 році учасники угруповання контрабандою ввезли продукції на 234 млн₴ Із початку 2019-го – на 120 млн грн без сплати до бюджету обов’язкових платежів", – сказав тимчасовий виконувач обов’язків голови СБУ Іван Баканов на брифінгу.

Обсяг ввезеного товару становить від 150 тис. до 250 тис. тонн на рік, що складає 40% від усієї кількості текстилю, який реалізовують на українському ринку протягом року.

Під час обшуків на складах в Одесі було вилучено понад 900 тонн контрабандної продукції вартістю 100 млн₴

Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 212 (ухилення від сплати податків і зборів) та ч. 2 ст. 364 (зловживання владою і службовими повноваженнями) Кримінального кодексу.

ВІДЕО
Відео: Служба безпеки України / YouTube

Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/localnews/-zablokovanij-samij-masshtabnij-kanal-kontrabandi-tekstilju-v-istoriji-ukrajini-sbu-1121404.html”

Оставить комментарий

Разное