×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Понедельник, 15 апреля 2019 16:31

Суд у Києві переніс справу про націоналізацію Приватбанку на наступний день після другого туру виборів президента

У Шостому апеляційному адміністративному суді відклали на 22 квітня — наступний день після другого туру президентських виборів — розгляд апеляційної скарги Нацбанку України (НБУ) на рішення Окружного адміністративного суду Києва про скасування розпорядження НБУ про проведення перевірки Приватбанку у жовтні 2016 року, після якої його націоналізували.

Нагадаймо, кіпрська компанія Triantal Investments Ltd, була одним з найбільших акціонерів Приватбанку, оскаржила в суді неправомірність дій Нацбанку та Міністерства фінансів України. Зокрема, компанія в березні 2017 року звернулася в суд з вимогою визнати неправомірними та скасувати датований жовтнем 2016 року розпорядження НБУ, яким регулятор ініціював проведення позапланової інспекційної перевірки. Окружний суд Києва 2 березня 2018 року задовольнив цей позов.

Нацбанк подав апеляцію, однак на початку червня апеляційний адмінсуд призупинив її розгляд за клопотанням Triantal Investments, давши до півроку часу на підготовку до судового засідання.

Провадження по справі було поновлено ухвалою Шостого апеляційного адмінсуду від 18 лютого 2019 року, а перше засідання призначено на 12 березня.

Раніше власниками Triantal Investments Ltd через Fransiano Investments Ltd були Геннадій Боголюбов, Ігор Коломойський і Олексій Мартинов. Частка Р. Боголюбова і В. Коломойського становили 49,9% у статутному капіталі Fransiano Investments Ltd, А. Мартинова – 0,2%.

Уряд України 18 грудня 2016 року, пославшись на пропозицію НБУ і колишніх акціонерів Приватбанку, найбільшими з яких на той момент були В. Коломойський і Р. Боголюбов, прийняв рішення про націоналізацію цього найбільшого на українському ринку фінустанови. Екс-власники банку вважають проведену націоналізацію, в результаті якої вони повністю позбулися своїх акцій, незаконною, тоді як ПриватБанк та держава вимагають від них додаткового відшкодування збитків. В даний час сторони ведуть судові суперечки як в Україні, так і в закордонних юрисдикціях.Джерело статті: “http://povin.com.ua/187595-15-04.html”

Другие материалы в этой категории: Журналисты сравнили увлечения Кличко и его жены »

Оставить комментарий

Разное