×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Вторник, 16 июля 2019 18:45

"Потужний кредит довіри": Порошенко привітав нову главу Єврокомісії

Лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко привітав Урсулу фон дер Лейен із призначенням на пост президента Європейської Комісії.

Відповідний пост він оприлюднив у своєму "Твітері". "Щиро вітаю пані Урсулу фон дер Лейен – нового президента Європейської Комісії!" – написав п’ятий президент.

"Сьогоднішнє обрання абсолютною більшістю Європейського Парламенту є потужним кредитом довіри і відповідальності за майбутнє розвитку Об’єднаної Європи", – додав він.

Новини
Порошенко: тільки від нас залежить, чи буде Україна гравцем на світовій шахівниці, чи пішаком, який нічого не вирішує

Урсула фон дер Лейен

Урсула фон дер Лейен

BBC

Крім того, Порошенко висловив сподівання, що за її керівництва інтеграція Єврокомісії з Україною вийде на якісно новий рівень. "Дуже сподіваюся на ваше лідерство для виведення політичної асоціації та економічної інтеграції між Україною та ЄС на якісно новий амбітний рівень. Об’єднані ми сильніші у боротьбі за нашу Європу!" – зазначив лідер "ЄС".

Щиро вітаю пані Урсулу фон дер Лейен – нового президента Європейської Комісії! Сьогоднішнє обрання абсолютною більшістю Європейського Парламенту є потужним кредитом довіри і відповідальності за майбутнє розвитку Об’єднаної Європи. pic.twitter.com/dhrafklDXC

— Петро Порошенко (@poroshenko) July 16, 2019

Дуже сподіваюся на ваше лідерство для виведення політичної асоціації та економічної інтеграції між Україною та ЄС на якісно новий амбітний рівень. Об’єднані ми сильніші у боротьбі за нашу Європу!

— Петро Порошенко (@poroshenko) July 16, 2019

Як повідомляв OBOZREVATEL, у середу, 17 липня, команда "ЄС" вирушає до Страсбургу для проведення стратегічних переговорів із європейськими партнерами. Порошенко поділився деталями.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/society/potuzhnij-kredit-doviri-poroshenko-privitav-novu-glavu-evrokomisii.htm”

Другие материалы в этой категории: Журналисты сравнили увлечения Кличко и его жены »

Оставить комментарий

Разное