×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Среда, 09 октября 2019 13:10

Філарет розповів про порушення в статуті церкви на Україні


Почесний патріарх Православної церкви України Філарет заявив, що «нова церква» не є автономною через прийнятий статуту.

Об этом сообщает http://mislinemisli.top

За його словами, статут був прийнятий в грецькому варіанті. Це означає, що Православна церква України діє за статутом чужий церкви. І Міністерство культури зареєструвало не українське статут, а грецький, — йдеться в заяві Філарета.

Він додав, що об’єднавчий собор «проходив в складі Константинопольського патріархату». При цьому жодна з присутніх на ньому церков «не була в канонічному підпорядкуванні» Константинопольського патріарха.
Філарет також згадав, що однією з умов отримання Києвом томосу була його відмова від висунення своєї кандидатури на пост предстоятеля церкви. Зараз він назвав вимогу, яку сам і виконав, «не тільки несправедливим, а й неканонічним».

Раніше Філарет просив прихожан захистити його і Київський патріархат від нападок лідера ПЦУ Епіфанія. За його словами, чиновники екс-президента України Петра Порошенка не дають прихильникам Київського патріарха молитися і виганяють їх зі служб в храмах. На його думку, томос «нічого, крім руйнування самого Київського патріархату, не дав».


Джерело статті: “http://newformat.info/news/filaret-rozpoviv-pro-porushennya-v-statuti-cerkvi-na-ukraini/”

Другие материалы в этой категории: Журналисты сравнили увлечения Кличко и его жены »

Оставить комментарий

Разное