×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Четверг, 25 апреля 2019 15:34

Хіти тижня. Нас не злякати: Афганістан та Чечня здадуться покидькам прогулянкою, - Мирослав Гай

Відомий волонтер запевнив, що готовий до будь-якого розвитку подій та зробить усе залежне від нього, щоб не дозволити дестабілізувати країну.

Мирослав Гай. Фото: скріншот з відео.

"Все летить шкереберть.Суди звільняють терористів, повертають державні банки олігархам, гроші диктаторам та їх пасіпакам, російські запроданці вже відверто піднімають голову, лунають погрози, іде активізація терористичних груп, активізація на фронті", — пише волонтер Мирослав Гай на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають , та продовжує:

"Я спокійний. Дзен. Почистив сьогодні зброю, перебрав тривожний рюкзак, зняв усі гроші з приват банку, бо він тепер не державний, завтра іду на дебати з бандажем та турнікетом.

Покидьки думають, що злякають та посіють дестабілізацію, що створять підґрунтя для російських військ. А ні. Ідіть до дупи.

Ви отримаєте такий супротив, що Афганістан та Чечня здадуться вам прогулянкою. У мене є моя родина, моя країна та моя бригада. Прутень вам у дупу, кацапути, а не Україна".Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/khity-tyzhnia-nas-ne-zliakaty-afhanistan-ta-chechnia-zdadutsia-pokydkam-prohuliankoiu--myroslav-hai-275618.html”

Оставить комментарий

Разное