×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Среда, 15 мая 2019 19:06

Єгерську бригаду для оборони півночі країни створено в Збройних силах України

Підрозділ запрошує охочих для проходження служби. Найбільш пріоритетними названі чинні та колишні військовослужбовці Сил спеціальних операцій і військової розвідки.

Для посилення оборони на північному напрямку в Збройних силах України створена окрема єгерська бригада, передають з посиланням на Gazeta.ua.

61 ОПЄБР постала на базі 61 бригади Корпусу резерву. “Відповідно до спільної Директиви МОУ та ГШ ЗСУ від 25 квітня 2019-го, 61 окрема піхотна бригада Корпусу резерву була переведена до бойового складу як 61 окрема піхотна єгерська бригада з головною метою посилення оборони України на північному кордоні”, – пишуть представники бригади.

Єгерські підрозділи призначені для ведення бойових дій у лісовій і болотистій місцевостях і комплектуються лише військовослужбовцями контрактної служби, які мають досвід бойових дій, або цивільна діяльність яких має спорідненість зі специфікою бригади – мисливці, єгері, співробітники лісових господарств.

Єгерська бригада запрошує охочих для проходження служби. Найбільш пріоритетними названі чинні та колишні військовослужбовці Сил спеціальних операцій і військової розвідки.Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/iehersku-bryhadu-dlia-oborony-pivnochi-krainy-stvoreno-v-zbroinykh-sylakh-ukrainy-279032.html”

Оставить комментарий

Разное