×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Суббота, 10 декабря 2016 00:00

Депутата-тушку Мельничука спіймали за обідом з червоною ікрою у Раді

Депутата-тушку Мельничука спіймали за обідом з червоною ікрою у Раді
Депутата-тушку Мельничука спіймали за обідом з червоною ікрою у Раді

Народний депутат Сергій Мельничук обідає у їдальні Верховної Ради делікатесним м’ясом та червоною ікрою.

Об этом сообщает Московский репортер

Відповідну світлину оприлюднив на своїй сторінці у Facebook Олексій Кочармін.

“Яку харю відкормила продажна тушка Мельничук.

Коли наші хлопці воюють, він напер військову форму в Раду та замість того, щоб працювать, як свиня, жере м`ясо, червону ікру і запиває боржомі.

Хлопці на фронті м’яса не бачать, а він делікатесами запихається. Проміняв честь на гроші!”, – прокоментував знімок Кочармін.

1Парламентар Сергій Мельничук відомий переходом у 2015 році із фракції Радикальної партії до фракції “Волі народу”. 8 грудня цього року екс-комбат “Айдару” покинув і цю парламентську структуру.

22 травня 2015 року тодішній Генеральний прокурор України Віктор Шокін вніс в Раду подання на арешт Сергія Мельничука, заявивши, що йому може загрожувати довічне ув’язнення.

3 червня 2015 року Верховна Рада України зняла недоторканність з колишнього комбата “Айдару” і дозволила його притягнення до кримінальної відповідальності. За відповідне рішення проголосували 262 народні депутати при 226 мінімально необхідних.

Нагадаємо, раніше стало відомо про те, що у 2016-му році Сергій Мельничук змушував бійців АТО писати покази проти екс-начштабу батальйону “Айдар” Валентина Лихоліта.

У липні цього ж року Сергія Мельничука прогнали з-під Печерського суду, де тривав розгляд справи “айдарівця” Лихоліта.

Окрім того, Сергія Мельничука підозрювали в організації нападу 3 липня 2016 року на автомобіль, у якому народний депутат Андрій Лозовий разом із Валентином Лихолітом від’їзджали від будівлі Печерського суду.

informator


Джерело статті: “http://kompromat1.info/articles/47697-deputata-tushku_meljnichuka_spijmali_za_obidom_z_chervonoju_ikroju_u_radi”

Оставить комментарий

Разное