Суббота, 02 декабря 2017 12:09

Каплін вимагає підняти зарплати до 10-ти, а пенсіі 5-ти тисяч Избранное

“Мінімальна зарплата – 10 000 грн, мінімальна пенсія – 5 000 грн”. Під таким гаслом сьогодні, 1 грудня, в Києві біля Кабміну об’єдналась майже тисяча активістів Соціалістичної партії України, Соціал-демократичної партії, Партії пенсіонерів, Робітничої партії та профспілок з усієї країни.

мітинг. Зарплати 10 000 грн, пенсії - 5 000 грн.

Через анонсований заздалегідь мітинг, Уряд переніс своє засідання з питання бюджету на 2018 рік на вечір. Організатори впевнені, урядовці таки проводили читання вранці, але ховались від людей.

«Я знаю, що Гройсман з урядовцями зараз в Будинку Уряду. Вони за зачиненими дверима пиляють бюджет, щоб увечері вийти і під камери дати гарну картинку. А справжня картина – злидні і зубожіння пенсіонерів та трударів. Від мене вже ховався Азаров, я відправив у відставку Яценюка, я дістану і Гройсмана, якщо не будуть виконані наші бюджетні вимоги. Ми сьогодні почали боротьбу за гроші для простих людей. Я прийду з нашими вимогами на засідання Уряду, коли б воно не відбулося, і буду ходити на кожне, аж до прийняття Бюджету. Гроші на 5 000 гривень мінімальної пенсії і 10 000 грн зарплатні є, і ми покажемо, де їх взяти!», – заявив голова СПУ Сергій Каплін.

каплин сергей

Голова Соцпартії додав, що подав до Парламенту законопроект стратегії збільшення зарплати і пенсії та створення нових робочих місць. Документ містить більше 70-ти економічно обґрунтованих шляхів збільшення соціальних стандартів. Серед них: детінізація, полегшення податкового тягаря для малого бізнесу, збільшення частки заробітної плати в собівартості продукції та ін.

митинг

Мітингувальники пообіцяли знову виступити через тиждень, 7-го грудня, з тими ж вимогами до діючої влади.

митинг соцпартия

Одразу після акції Сергій Каплін на своїй сторінці у фейсбук написав гостре звернення до діючого прем’єра Гройсмана: “Якщо ви забули, наша команда зняла вже двох Прем’єрів. Якщо людей не буде почуто – третьому також укажемо на вихід!!!”

“БІЛЬШЕ НЕ ТЕРПІТИМЕМО ЦИНІЧНОЇ БРЕХНІ ГРОЙСМАНА ТА РЕВИ, НІБИ ТО ПІДНЯТИ ПЕНСІЇ Й ЗАРПЛАТИ НЕМОЖЛИВО

Соціалісти, соціал-демократи, робітники і пенсіонери сьогодні провели під Кабміном попереджувальну акцію протесту. Наша основна вимога: мінімальна зарплата – 10 000 грн, мінімальна пенсія – 5000!

Бюджет має формуватися для людей, а не для чиновників по кабінетах Уряду і ВР. У той час, коли деякі керівники підприємств отримують по 20 млн зарплати і по стільки ж премії – язик не відсохне брехати, що в бюджеті немає грошей на простих людей?

Люди доведені до межі і готові до радикальних дій. Ми продовжимо свою акцію протесту безстроково. Сьогодні нас було 2 тисячі, в наступні дні людей буде все більше і більше.

Сьогодні Гройсман не тільки не вийшов до людей, але й ганебно втік, перенісши засідання Уряду, заплановане на 9:30 ранку. Невже так соромно дивитись в очі людям, які привели тебе до влади?

Якщо ви забули, наша команда зняла вже двох Прем’єрів. Якщо людей не буде почуто – третьому також укажемо на вихід!!!

Соціалістична партія України, Соціал-демократична партія України, Партія пенсіонерів, Робітнича партія потужним блоком Соціалістичних дівих сил стоятимуть до останнього, аби інтереси людей були враховані у Бюджеті-2018.”

Детальніше у відео:

Оставить комментарий