Среда, 24 января 2018 19:16

Червоний олігарх. Як Павло Грудінін будинками і землями приростав

Эксперты подсчитали, что только недвижимость и земельные участки, которые контролирует кандидат от КПРФ и его семья, тянут на несколько миллиардов рублей. Експерти підрахували, що тільки нерухомість і земельні ділянки, які контролює кандидат від КПРФ і його сім'я, тягнуть на кілька мільярдів рублів.

 

Кандидат в президенти РФ від КПРФ Павло Грудінін не любить дратувати потенційних виборців своїм добробутом. Найчастіше на публічних зустрічах він говорить, що, мовляв, я такий же, як ви, я простий аграрій. І руки в нього по лікоть в землі, а живе він в простому будинку з сусідами-трактористами і доярками. І лише коли журналісти притискають його до стінки питаннями, він нехотя визнається, що він зовсім не бідна людина. А якщо подивитися активи Грудінін і його сім'ї, то перед виборцями постане не просто багатий бізнесмен, а справжній мільярдер.

 

 

Згідно з декларацією кандидата Грудінін, за останні шість років він заробив трохи більше 157 млн ​​рублів. Це приблизно по 25 млн в рік, або по 2 млн рублів на місяць. Дружина Грудінін за цей же час заробила буквально копійки - 2,6 млн за шість років. Це по 36 тис. Рублів на місяць.

 

 

Свого житла і автомобілів у Павла Грудінін немає. Мабуть, підтверджуються його слова про те, що він побудував у своєму радгоспі соціалізм. У його дружини є апартаменти в Москві площею 58 кв.м, і в Підмосков'ї - площею 102 кв.м. Дружина є прихильницею позашляховиків Lexus виключно моделі RX. У неї задекларовані машини цієї моделі 2012 і 2016 року випуску. Судячи з усього, Грудінін НЕ берет у дружини ці машини - у всіх роликах він їздить за кермом великих джипів.

 

 

Фото: © wikipedia.org
 

 

 

Лайф з'ясував, що Грудінін все ж є де переночувати в радгоспі. У його сім'ї там є кілька квартир, будинків та земельних ділянок. Наприклад, квартира площею 95 кв.м вартістю вісім млн руб, яка була зареєстрована в липні 2009 року.

 

 

Сина Грудінін - Артема - також можна назвати справжнім олігархом. На нього зареєстровано шість об'єктів нерухомості. Це ділянка в 1,7 тис. Квадратів в селі Слобода в сільському поселенні Развілковское Ленінського району Підмосков'я вартістю близько 20 млн рублів. На вулиці Нова Слобода в цьому селі на нього записана будинок в 78 квадратів і вартістю п'ять млн руб, а також двоповерховий особняк в 265 кв.м і вартістю 30 млн. Щоб було де жити в радгоспі, в Артема тут в будинку №18 є квартира в 106 кв.м і вартістю 13 млн. до вересня 2011 року біля нього в цьому ж будинку була квартира 105 кв.м за 12 млн. у будинку № 21 у Грудінін-молодшого є однокімнатна квартира в 41 кв.м вартістю 4 млн рублів .

 

 

Фото: © РИА Новости/Алексей Мальгавко
 

 

 

Однак головне багатство сім'ї кандидата пов'язано з компанією "ТТ девелопмент", в якій Павло Грудінін разом з сином Антоном є міноритарними акціонерами. У листопаді 2015 року цією компанії перейшли у власність від радгоспу імені Леніна трохи більше 82 тис. Кв.м землі в районі МКАД вартістю близько 1,3 млрд рублів.

У 2016 році "ТТ девелопмент" непогано навар, продавши російської "дочки" шведського гіганта IKEA ділянку в 90 тис. Кв.м в районі 23-го кілометра Каширського шосе, оцінюваний експертами в 1,6 млрд рублів. Сам Грудінін ретельно приховує параметри угоди.

- Угода з IKEA? Це комерційна таємниця. Публікувати відомості про таку угоду можна тільки за згодою партнера, - говорить сам Грудінін.

Куди поділися гроші після угоди з IKEA, досі незрозуміло. За даними бази СПАРК, в 2016 році в компанії "TT девелопмент" зафіксований "чистий збиток" в розмірі 533 мільйонів рублів.

 

 

Також "TT девелопмент" разом з радгоспом взяли участь у продажу земельної ділянки майже в 12,6 тис. Кв.м за 200 млн рублів.

 

 

Фото: © Pixabay
 

 

 

У сім'ї Грудінін є фірма ТОВ "Таір" - салон краси, яким володіє дружина Павла Грудінін Ірина та їх другий син Артем. У власності Артема ще є фірма "Ліга", яка займається здачею в оренду нерухомості. У свою чергу, крім "ТТ девелопменту" Антон Грудінін є співвласником ще двох фірм, одна з них - ТОВ "Облінвестком", яка спеціалізується на здачі в оренду нерухомості.

 

 

Секрет успіху Грудінін безпосередньо пов'язаний з близькістю радгоспу до МКАД і доходам від здачі в оренду його "золотих" земель. Адже саме тут розташовані такі акули бізнесу, як торговий центр "Вегас", StarLight Cash & Carry, "Веймарт" і дилерські центри "Ніссан", "Тойота" і "Лексус". А гроші за оренду йдуть ЗАТ "Радгосп імені Леніна", пояснюють Лайфу експерти. Плата за оренду цих "золотих" ділянок в районі МКАД може обчислюватися в десятках і сотнях мільйонів доларів.

 

 

На сайті ЗАТ "Радгосп імені Леніна" можна знайти оголошення про здачу в оренду торгових рядів на 23-му кілометрі Каширського шосе, розташованих на території радгоспу. Оренда одного квадратного метра на рік становить 25 тисяч рублів.Приміщення здаються блоками по 240 і 120 квадратних метрів.

 

 

Ошукані колишні співвласники ЗАТ "Радгосп імені Леніна" Павла Грудінін впевнені, що належать членам трудового колективу землі продані, передані або здані в оренду таким підприємствам, як "Крокус сіті", "Каширський молл" і багатьом іншим, за якими стоять азербайджанські олігархи.

 

 

Фото: © РИА Новости/Михаил Воскресенский
 

 

 

Нагадаємо, що свій стан червоний директор, як себе любить називати Павло Грудінін, почав збивати з обману односельчан, жителів і працівників ЗАТ "Радгосп імені Леніна".

 

 

У далекому 1995 році Павло Грудінін, його син Антон, дружина Ірина та інші наближені до сім'ї комерсанти фактично захопили радгосп. Зараз з 526 акціонерів його підприємства в 1995 році до початку 2018 року залишилося тільки 40. А сам він володіє 42% акцій підприємства.

 

 

Відразу після того як Грудінін очолив радгосп, він продав 5,6 гектара радгоспної землі на перетині Каширського шосе і 24-го кілометра МКАД власнику компанії "Крокус" Арас Агаларова, віце-президенту Всеросійського азербайджанського конгресу, нібито за ціною в $ 1 млн доларів.

 

 

Тоді новим приватним власником радгоспних гектарів стала фірма "Кротекс", засновником якої значилося АТ "Крокус", чиїм президентом і єдиним засновником є ​​Арас Агаларов.

 

 

Однак експерти заявили Лайфу, що "сотка на МКАД" може досягати ціни в $ 100 тис, а не $ 5,2 тис., Як задекларували продавці землі в 1995 році, заявивши, що вартість проданої ділянки склала $ 840 тис. Куди пішли решта грошей, можна тільки здогадуватися, але навряд чи їх поділили працівники радгоспу.

 

 

Першою спорудою Агаларова, зведеної на радгоспної землі, був гіпермаркет "Твій дім". На офіційній інтернет-сторінці "Твого будинку" вказується, що гіпермаркет на 24-му кілометрі МКАД був відкритий в 1998-му році.

 

 

У 2002 році 20-річний син Грудінін Артем влаштовується на роботу в ТК "Твій дім". У тому ж 2007 році з'являється фірма "Каширський молл", засновниками якої значаться АТ "Крокус інтернешнл" та АТ "Радгосп імені Леніна".

 

 

"Крокус" та "Радгосп" легально ділили прибуток від торгівлі і розваг сім років, аж до оформлення прав власності на земельну ділянку. Згідно з базою СПАРК, тільки в 2014-му році ЗАТ "Радгосп імені Леніна" виходить зі складу засновників і одноосібним власником "Каширського молла" стає Агаларов.

 

 

Варто відзначити, що і молодший син Грудінін Антон також працював, як він зазначає на своїй сторінці в Facebook, адміністратором в ТЦ "Вегас" і "Тойота центр Каширський".

Оставить комментарий